Profil společnosti

GT Galvanotechna družstvo Jablonec nad Nisou, specialista na povrchové úpravy, je servisní galvanizovna s možností nasazení jakékoliv lázně dle požadavků zákazníka.

Oslovte nás, my Vám pomůžeme zajistit povrchovou úpravu dle Vašich představ.

Galvanotechna, družstvo nabízí:

Galvanické úpravy drahými kovy, pro bižuterní a elektrotechnický průmysl. Běžně nabízené procesy: zlacení, stříbření, rhodiovaní, rutheniovaní, mědění kyselé a kyanidové, mosazení, chemické leštění Ms a Cu, niklování, staroúpravy, elektroforetické lakování, antracit, cínování a paladiování.

Galvanické zinkování pomocí slabě kyselých i bezkyanidových alkalických elektrolytů závěsovým i hromadným způsobem. Pro procesy zinkování máme k dispozici chromátování i pasivační lázně na bázi Cr6+ ‚ Cr3+ . Podle požadavku zákazníka tak můžeme zajistit modré, žluté i černé chromátování a nebo modrou i tlustovrstvou pasivaci ( podle přání s možností následného utěsnění). Jako další procesy nabízíme závěsové i hromadné niklování, chemický nikl, chemické cínování, kyanidové mědění a mosazení hromadným způsobem. Podle požadavku jsme schopni po galvanické úpravě odvodíkovat díly z pevnostních ocelí. Součástí naší nabídky je rovněž úprava běžné i nerezové oceli černěním. Do poloviny roku 2007 jsme se rovněž zabývali pokovem plastů v automatické lince, pro kterou nyní hledáme nový projekt. K dispozici máme vany o rozměrech : délka 2,20m, pracovní výška 1,20m a použitelná šíře 25cm.

Galvanotechna, družstvo je soukromá firma která má roční obrat přibližně 2 miliony euro. Má svoji vlastní úpravnu odpadních vod a všechny potřebné licence a vládní povolení nezbytné pro tuto činnost. Naše společnost je certifikována ISO 9001.

Pro zobrazení certifikátu klikněte na náhled
certifikat.jpg, 273kB
tuv

flag flag flag